UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy


Oranżeria

Galeria ogrodowa, fot. J. Dobrzańska (8).JPG

Oranżeria znajdująca się w ogrodzie wilanowskim została zbudowana w 1749 r. jako pomieszczenie przeznaczone do przechowywania roślin cytrusowych w porze zimowej. Swoją surową, klasycystyczną formę zawdzięcza ówczesnemu właścicielowi pałacu Stanisławowi Kostce Potockiemu.

Obecnie w Oranżerii nie przechowuje się roślin egzotycznych, a budynek jest przeznaczony do organizacji ekspozycji czasowych i różnego rodzaju eventów.


Powierzchnia: 516 mkw.
Maksymalna liczba osób: 300/500

Co można zorganizować w tej przestrzeni?

Oranżeria jest doskonałym miejscem do organizacji uroczystych przyjęć, staropolskich kolacji, balów okolicznościowych, konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych oraz różnego rodzaju gal.

Wynajem Oranżerii możliwy jest od 18 czerwca 2018 r. 

Prezentację dotyczącą Oranżerii wraz z dokładnym jej opisem można pobrać poniżej:

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
pałac_dzień_oferta_przycięty.jpg

Wynajem przestrzeni (artykuł z wewnątrzną nawigacja)

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia wilanowskich wnętrz pałacowych i ogrodów. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jest to idealne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań oraz ważnych wydarzeń, takich jak: konferencje, szkolenia, gale, koncerty, spotkania biznesowe, imprezy firmowe czy uroczyste kolacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

44_oranżeria.jpg

Oranżeria, czyli ogród Hesperyd (artykuł, Silva Rerum)

O wilanowskich uprawach cytrusów za czasów Króla Jana świadczy korespondencja króla (por. tekst Ogród fruktyfikujący króla Jana i królowej Marysieńki) …

Wiosna w ogrodach wilanowskich, fot. J. Dobrzańska06.JPG

Park angielski (artykuł)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni na terenie parku angielskiego będącego częścią rezydencji wilanowskiej.