UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Korespondencja dwóch wybitnych uczonych - Adama Adamandego Kochańskiego i Gotfrieda Wilhelma Leibniza - daje wgląd w fascynującą atmosferę intelektualną siedemnastowiecznej Europy.Park angielski

Park Angielski

Angielski park krajobrazowy rozciągający się w północnej części rezydencji królewskiej został stworzony w XIX w. dla Stanisława Kostki Potockiego, ówczesnego właściciela pałacu.

Wiele jest w nim uroczych, zacisznych zakątków, w których można odpocząć na łonie przyrody. Wartością tego miejsca są również niewielkie romantyczne budowle ozdabiające tę przestrzeń i dodające jej magii.

Do wynajmu przeznaczyliśmy dla Państwa fragment parku między Pompownią będącą miniaturą średniowiecznego zamku a Altaną Chińską – przestrzeń położoną malowniczo nad Jeziorem Wilanowskim.

 

Powierzchnia: 1650 mkw.
Maksymalna liczba osób: 400

Co można zorganizować w tej przestrzeni?

Park angielski jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania plenerowe: firmowy piknik czy event promocyjny.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
pałac_dzień_oferta_przycięty.jpg

Wynajem przestrzeni (artykuł z wewnątrzną nawigacja)

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia wilanowskich wnętrz pałacowych i ogrodów. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jest to idealne miejsce do organizacji prestiżowych spotkań oraz ważnych wydarzeń, takich jak: konferencje, szkolenia, gale, koncerty, spotkania biznesowe, imprezy firmowe czy uroczyste kolacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

4pory_zrzut.jpg

Cztery pory roku w parku wilanowskim (multimedium)

Prawa przyrody, niezmiennie następujące po sobie okresy zalotów, wychowywania młodych, przygotowywania się do zimy i walki o przetrwanie mroźnych dni. …

Ogród włoski na tarasie górnym, fot. W. Holnicki.jpg

Historia parku (artykuł)

W czasach Jana III równolegle do budowy wilanowskiego pałacu trwało zakładanie pięknych ogrodów, folwarku wraz z budynkami gospodarczymi oraz zwierzyńca.

jan_iii_sobieski_baner.jpg

Historia pałacu: budowa, wystrój i znaczenia symboliczne, ogród (artykuł)

Restauracja wnętrz Muzeum - filmy (cz.2) Produkcja filmu współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej ZPORR …