UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Katalog wystawy przygotowanej przez cztery polskie rezydencje królewskie i Museum Belvedere w Wiedniu zawiera sześć esejów o polityce i kulturze czasów Jana III oraz opisy dzieł sztuki prezentowanych na ekspozycji.

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.

Praca na stanowisku kasjera | zgłoszenia do 29 września

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Warszawie ogłasza rekrutację na stanowisko: kasjera

Miejsce wykonywania pracy: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, Warszawa

Oferujemy:

umowę o pracę (w pełnym wymiarze czasu, 3 - miesięczny okres próbny).

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:

  • sprzedaż biletów wstępu do pałacu, parku oraz na wydarzenia kulturalne, w tym z zakresu edukacji muzealnej na terenie muzeum;
  • obsługa systemu rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS;
  • obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie wpłat
  • udzielanie podstawowych informacji o pałacu i parku oraz wydarzeniach w muzeum.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom A2)
  • dokładność i skrupulatność
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@muzeum-wilanow.pl lub w wersji tradycyjnej na adres Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa (z dopiskiem: Rekrutacja – kasjer) w terminie do 29 września 2017 r.

Z kandydatami/kandydatkami wybranymi na podstawie otrzymanych aplikacji skontaktujemy się do dnia 6 października 2017 r.

Informujemy:

Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa.  Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji. W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Będą one przetwarzane przez Muzeum na podstawie zgody kandydata, która może być odwołana w każdym czasie. Zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Muzeum w podanych powyżej celach prosimy umieścić w zgłoszeniu.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Administratorem danych osobowych podanych w CV jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa.  Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Podziel się:
Wykop Facebook
Pałac w Wilanowie, fot. W. Holnicki.jpg

Ceny biletów i godziny otwarcia (artykuł)

Pałac, wystawy stałe i ekspozycje czasowe są zamknięte dla zwiedzających w następujące dni: od 17 grudnia 2016 do 13 stycznia 2017, Wielki Piątek, Wielka Sobota, Niedziela Wielkanocna, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 listopada, od 16 do 31 grudnia 2017.

top_maly_cunctis.jpg

Historia muzeum (artykuł)

Muzeum wilanowskie jest najstarszym polskim muzeum sztuki. Zostało założone w 1805 roku z inicjatywy ówczesnych właścicieli Aleksandry i Stanisława Kostki Potockich.

Zobacz pałac, fot. Z. Reszka.jpg

Zobacz pałac i park! | oprowadzanie w cenie biletu (aktualność)

W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy gości indywidualnych na godz. 11 i 13 na oprowadzanie po pałacu i parku w Wilanowie!