nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.

Praca | Ogrodnik | do 3 maja 2017

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa) poszukuje Współpracownika do Działu Ogrodowego na stanowisko: Ogrodnik

OPIS STANOWISKA – podstawowe obowiązki:

  • bieżąca pielęgnacja szaty roślinnej i nawierzchni dróg przypałacowych ogrodów i parków;
  • sadzenie sezonowych roślin ozdobnych, bylin, krzewów, drzew;
  • transport narzędzi, roślin, materii organicznej przy użyciu muzealnego wózka platformowego.

WYMAGANIA:

  • udokumentowane wykształcenie ogrodnicze;
  • umiejętność obsługi narzędzi sprzętów ogrodniczych (w tym: kosiarka, kosiarka jezdna, wykaszarka, kosa spalinowa, pilarka, elektronożyce);
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoka kultura osobista;
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi ciągnika z ładowaczem czołowym;
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowana praca na terenie ogrodu lub parku historycznego;
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3m oraz pracy ze środkami ochrony roślin.

OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność;
  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność przekazywania wiedzy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • elastyczność.

OFERUJEMY:

  • umowę cywilno-prawną;
  • pracę w doświadczonym zespole;
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez pracę na terenie zabytkowego założenia ogrodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających:

  • CV (załącznik w postaci referencji z poprzedniego miejsca pracy będzie dodatkowym atutem);
  • List motywacyjny.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 03.05.2017 r., drogą elektroniczną na adres mailowy: ogrody@muzeum-wilanow.pl w tytule maila podając: OGRODNIK

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych zgłoszeń kandydatami/ kandydatkami skontaktujemy się do dnia 07.05.2017 r.

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych (t. j.  Dz. U. z 2014 r. , poz.1182).”

Podziel się:
Wykop Facebook