UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.

Spektakle Teatru Królewskiego

Szanowni Państwo,
Drodzy Goście Teatru Królewskiego w Wilanowie

Teatr.JPG

Informujemy, że Teatr Królewski nie wystawia przedstawień w pałacu. Oferujemy jednak możliwość zorganizowania spektaklu w Państwa szkole, domu kultury, świetlicy, a nawet w plenerze. Jesteśmy głęboko przekonani, że o magii teatru decydują przede wszystkim ludzie, a nie tylko miejsca, dlatego postaramy się zapewnić Państwu oraz uczniom niesamowite przeżycia podczas naszych przedstawień. 


W celu rezerwacji spektakli zapraszamy do kontaktu:

ANNA RUSZKOWSKA
Stowarzyszenie Twórcze Scena Królewska

e-mail: aruszkowska@muzeum-wilanow.pl
tel.: 506 277 924


Poniżej mogą się Państwo zapoznać
z naszymi spektaklami
:


Calineczka

aktualność

calineczka.jpg

Spektakl na fortepian i marionetkę
na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena

(gościnny występ teatru Elffy)

Utrzymana w baśniowej konwencji wzruszająca opowieść prostej kobiety i małej dziewczynki: dwóch bohaterek patrzących na świat różnymi oczyma.

Dźwięki płynące z fortepianu w niepojęty sposób łączą te dwie postaci. Ten artystyczny eksperyment ma na celu przybliżyć wciąż aktualną twórczość H.Ch. Andersena. Wydobywa z niej refleksję nad niejednoznacznością otaczającego nas świata, w którym przegląda się nasza rzeczywistość.

Muzyka, taniec, śpiew, rytm, słowo i improwizacja, a przy tym mnóstwo postaci – bohaterów baśni Andersena – to wszystko w jednym interaktywnym spektaklu. Z Elffami i ze swoimi bliskimi wyruszycie w magiczną podróż ku lepszemu poznaniu siebie.

SCENARIUSZ, REŻYSERIA, ANIMACJA MARIONETEK: Anna Polarusz
MUZYKA, WYKONANIE FORTEPIANOWE: Patryk Huńkowski  

Podziel się:
Wykop Facebook