UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Diariusz podróży do Polski (1690-1691) pozwala śledzić koleje losu oraz podróżnicze wrażenia jednej z ciekawszych postaci, jakie odwiedziły Rzeczpospolitą w czasach panowania króla Jana III Sobieskiego. Giovan Battista Fagiuoli, florencki poeta i pisarz komediowy, płodny i popularny autor, z dystansem i poczuciem humoru opisuje miejsca i osoby, z którymi spotkał się podążając w orszaku nuncjusza papieskiego.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Świąteczna wyprzedaż książek

nowe_książki_2018.jpg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przedświątecznych rabatów – przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji po polsku i angielsku z rabatami nawet do 90 proc.: bit.ly/Gwiazdka2018. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r.


Księgarnia stacjonarna otwarta jest w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele od godziny 9.30 do 16.00. Wejście do księgarni znajduje się w południowym skrzydle pałacu wilanowskiego za szatnią.

Do zakupów online zachęcamy o dowolnej porze dnia i nocy – zamówienia realizujmy we wszystkie dni robocze: sklep.wilanow-palac.pl.

Dostawa przed świętami
Prosimy wziąć pod uwagę, że w okresie przedświątecznym czas dostawy może ulec wydłużeniu. Gwarantujemy dostawę przed świętami Bożego Narodzenia dla zamówień złożonych do 13 grudnia 2018 r.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
silva_Kucharz_okladka_RGB72.jpg

Nowe książki wilanowskie (artykuł)

Zachęcamy do lektury książek wydawanych przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, które wyróżniają się nie tylko ciekawą treścią, ale też piękną formą graficzną i ilustracjami. Oto tylko niektóre z nich