UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Ceny biletów i godziny otwarcia

Drodzy Goście Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie,

obecnie Muzeum prowadzi kilka dużych projektów budowlanych, konserwatorskich i rewitalizacyjnych. Ich celem jest zabezpieczenie i restauracja wilanowskiej rezydencji, a także poprawa warunków ekspozycyjnych w pałacu. W trakcie prowadzenia tych koniecznych prac niektóre wnętrza mogą być w całości lub częściowo niedostępne dla publiczności.

Zapewniamy, że dzięki realizowanym projektom królewska rezydencja zyska jeszcze więcej właściwego jej blasku. Przepraszamy za czasowe niedogodności.

GODZINY OTWARCIA

Pałac

Pałac, wystawy stałe i ekspozycje czasowe są zamknięte dla zwiedzających w następujące dni: Wielki Piątek, Wielka Sobota, Niedziela Wielkanocna, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 listopada, od 16 do 31 grudnia 2017. 

W sezonie turystycznym:

tabela - godziny otwarcia pałacu w sezonie turystycznym

Poza sezonem turystycznym:

Tabela - godziny otwarcia pałacu poza sezonem turystycznym

Park

Ogrody są otwarte dla zwiedzających przez cały rok, codziennie, od godz. 9:00. Podczas gwałtownych wiatrów park czasowo zamykamy w trosce o bezpieczeństwo turystów.

tabela - godziny otwarcia parku

Wstęp na dziedziniec pałacowy jest bezpłatny od godz. 9:00 do zamknięcia parku.

BILETY WSTĘPU

Ekspozycje stałe (codziennie oprócz czwartków*)

Tabela - ceny biletów na ekspozycje stałe, do pałacu i do parku

* Czwartek – dzień bezpłatnego wstępu do pałacu i parku. Zwiedzanie wyłącznie indywidualne na podstawie biletów bezpłatnego wstępu (do odebrania w kasie). Liczba biletów jest ograniczona ze względów konserwatorskich.

** Bilet „Muzeum za złotówkę” przysługuje osobom w wieku 7–16 lat. Przy zwiedzaniu pałacu i parku należy wykupić dwa bilety (2 zł). 

Ekspozycje specjalne i czasowe

tabela - ceny biletów na ekspozycje specjalneZwiedzanie tylko dla gości indywidualnych, wejście na ekspozycję co 15 minut.

tabela - godziny otwarcia Królewski Ogród Światła

Królewski Ogród Światła to jesienno-zimowa wystawa, która rozświetla ogród przy pałacu w Wilanowie. Zapraszamy od 28 października 2017 do 25 lutego 2018.

Bilety tematyczne

tabela - ceny biletów specjalnych (edukacyjnych i na spacery tematyczne)

ULGI:

– Dzieci do 7. roku życia zwolnione są z opłat za bilety.
– Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje 25% rabatu na bilety wstępu na wystawy stałe w pałacu, parku i na zajęcia edukacyjne oraz zniżka w wysokości 20% na zakupy w muzealnym sklepie.
– Szczegółowe informacje – zobacz tutaj.  

WAŻNE INFORMACJE:

– Rezerwacja biletów – zobacz tutaj.
– Nie prowadzimy rezerwacji biletów na zwiedzanie pałacu dla gości indywidualnych. Bilety można kupić bezpośrednio w kasie lub poprzez moduł rezerwacji i sprzedaży biletów online. Przed dokonaniem zakupu biletów przez internet prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów online
– Zajęcia edukacyjne, oferta i cennik – zobacz tutaj.
– Muzeum zachęca do skorzystania z lekcji muzealnych i spotkań przyrodniczych w parku.
Regulamin zwiedzania pałacu i wystaw w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Regulamin zwiedzania parku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
– Automatyczne defibrylatory zewnętrzne (AED) znajdują się w szatni oraz na wartowni muzeum.

Akceptujemy płatności kartami:


Visa i Mastercard

Akceptujemy również karty:

Warsawpass  Karta Dużej Rodziny

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
rezydencja_zrzut.JPG

Rezydencja wilanowska (multimedium)

Rezydencja wilanowska to pałac, jego dekoracje i dzieła sztuki, ogrody i rzeźby w parku, a także liczne budowle i pomniki …

plan_palacu.JPG

Interaktywny plan pałacu (multimedium)

Historia Pałacu Wilanowskiego rozpoczęła się 23 kwietnia 1677 roku, kiedy to wioska zwana jeszcze Milanów stała się własnością Jana III …

Edukacja_logo.jpg

Edukacja dla najmłodszych - film (film)

Muzeum Pałac w Wilanowie to miejsce pełne niezwykłych opowieści - o królu Janie III, jego pięknej żonie Marii Kazimierze i …

kultura_i_natura_zrzut.jpg

Natura i kultura (multimedium)

Natura i kultura to w Wilanowie wartości równoważne. O historii rezydencji świadczą nie tylko mury pałacu i zgromadzone we wnętrzach …