UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy


Zespół edukacyjny

zespół_OLA, fot. R. Pudło.jpg

Aleksandra Głowacz

***

Pełnomocnik ds. edukacji muzealnej

aglowacz@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 756

(+48) 515 256 439



 

zespół_MAŁGOSIA, fot. J. Flankowska.jpg

Małgorzata Ziemińska

***

Programy historyczne dla grup zorganizowanych i programy dla seniorów

mzieminska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 860

(+48) 505 405 506




zespół_MARTA POŁAWSKA, fot. R. Pudło.jpg

Marta Poławska

***

Programy przyrodnicze dla grup zorganizowanych

mpolawska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 860

(+48) 505 405 485




zespół_KASIA, fot. R. Pudło.jpg

Katarzyna Pietrzak

***

Programy historyczne dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi,
rekonstrukcja kaligraficzna

kpietrzak@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 758

(+48) 785 905 738



zespół_JANUSZ, fot. R. Pudło.jpg

Janusz Korzeniowski

***

Rekonstrukcja kaligraficzna w Scriptorium Villa Nova

jkorzeniowski@muzeum-wilanow.pl

(+48) 728 287 870





zespół_ASIA, fot. M. Mastykarz.jpg

Joanna Zientek

***

Programy rekonstrukcji historycznej

jzientek@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 763





zespół_JULIA, fot. R. Pudło.jpg

Julia Dobrzańska

***

Programy przyrodnicze dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi

jdobrzańska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 864

(+48) 785 905 732




zespół_AGNIESZKA, fot. J. Flankowska.jpg

Agnieszka Żuber

***

Edukacja artystyczna, wolontariat, staże i praktyki

azuber@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 785

(+48) 785 905 731




zespół_NELA, fot. R. Pudło.jpg

Nela Kokoszka

***

Programy historyczne i przyrodnicze dla dorosłych

nkokoszka@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 838

(+48) 785 905 730




zespół_PIOTR, fot. R. Pudło.jpg

Piotr Zwierzchowski

***

Rekonstrukcja przyrodnicza

pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 865

(+48) 785 504 805




zespół_MARTYNA, fot. M. Mastykarz.jpg

Martyna Przedpolewska

***

Rekonstrukcja historyczna i kulinarna

mprzedpolewska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 888

(+48) 785 905 715




zespół_Maciek fot. Elektrolux.jpg

Maciej Nowicki

***

Rekonstrukcja kulinarna

mnowicki@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 888

(+48) 512 998 276




zespół_NORBERT, fot. R. Pudło.jpg

Norbert Sokołowski

***

Rekonstrukcja kulinarna

(+48) 22 5442 888






zespół_MARTA, fot. R. Pudło.jpg

Marta Walewska

***

Programy dla osób ze specjalnymi potrzebami, dostępność

mwalewska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 759

(+48) 785 905 735



 

zespół_ANIA, fot. R. Pudło.jpg

Anna Ruszkowska

***

Teatr Królewski oraz Królewski Teatr Marionetek

aruszkowska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 837





zespół_MARIA, fot. R. Pudło.jpg

Maria Zielińska

***

Program Wilanów dla młodych talentów, rekonstrukcja ubiorów historycznych

mzielinska@muzeum-wilanow.pl

(+48) 22 5442 757

(+48) 785 905 734


 

oraz zespół edukatorów muzealnych

czyli około 40 historycznych, 20 przyrodniczych oraz 10 rekonstruktorów, którzy z pasją i doświadczeniem prowadzą wilanowskie zajęcia edukacyjne.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook