© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   04.09.2015

Certyfikowani trenerzy ECHOCAST Polska

Certyfikowani trenerzy programu ECHOCAST Polska to osoby, które przeszły szkolenie z umiejętności trenerskich, znają zaktualizowane materiały ECHOCAST i po zdaniu egzaminu otrzymały certyfikat.

Wszystkich chętnych do zorganizowania szkolenia z wykorzystaniem aktualnych materiałów ECHOCAST zapraszamy do kontaktu z wybraną osobą z listy certyfikowanych trenerów. Dane kontaktowe znajdują się w pliku pdf do pobrania:


Obecnie dostępne moduły to: „Wprowadzenie do obsługi klienta instytucji kultury”, „Doskonała obsługa klienta instytucji kultury”, „Różne potrzeby zwiedzających” oraz „Rozwiązywanie trudnych sytuacji”.

Prosimy również o zapoznanie się z regulaminem programu ECHOCAST Polska.


Co to jest ECHOCAST Polska:
Program ECHOCAST Polska powstał w celu aktualizacji materiałów ECHOCAST i dla zapewnienia wysokiej jakości szkoleń dzięki systematycznym pracom nad materiałami, szkoleniom i superwizji trenerów oraz certyfikacji.
ECHOCAST to materiały szkoleniowe przeznaczone do podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników, którzy mają bezpośredni kontakt z odwiedzającymi. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie – za zgodą polskich partnerów projektu: Muzeum Zamkowego w Malborku i Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie, oraz Schloss Schönbrunn Kultur- und Betriebsges GmbH – zmodyfikowało stworzone w latach 2003–2006 materiały ECHOCAST, by dostosować je do aktualnych potrzeb polskich instytucji kultury.

Informacji na temat rekrutacji udziela:
Ewa Behrens
echocast@muzeum-wilanow.pl

Logo Echocast  Logo Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie