© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   18.03.2016

Aktualności

1 lipca 2016

Nowi trenerzy programu ECHOCAST Polska

Uprzejmie informujemy, że do zespołu trenerów ECHOCAST Polska dołączyli w czerwcu br. kolejni trenerzy.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą certyfikowanych trenerów programu ECHOCAST: http://www.wilanow-palac.pl/certyfikowani_trenerzy_echocast_polska.html

***

13 maja 2016

Superwizja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 czerwca br. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie odbędzie się jednodniowa Superwizja dla trenerów programu ECHOCAST Polska.

Zachęcamy Państwa do udziału. Superwizja, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku, spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami.Podczas superwizji zostały wygenerowane nowe rozwiązania, które okazały się przydatne dla uczestników.


Rozpoczęliśmy procedurę oficjalnej rekrutacji na superwizję. Zapisy trwają do 1 czerwca br. Uczestnictwo w superwizji jest bezpłatne. 

Na superwizję prosimy zapisywać się poprzez formularz, klikając w poniższy link: https://app.smartsheet.com/b/form?EQBCT=be83c9703493402398a62448fab0d0a0

***

6 kwietnia 2016

Szkolenie dla trenerów

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19 - 21 maja br. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie odbędzie się szkolenie trenerów Echocast.

 

kontakt:
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
echocast@muzeum-wilanow.pl