© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   28.04.2021

„Rośliny i zwierzęta” – dla mediów

Zapraszamy do korzystania z materiałów prasowych wystawy „Rośliny i zwierzęta. Atlasy historii naturalnej w epoce Linneusza”.

Arcydzieła natury i kunszt nowożytnych technik graficznych, feeria kolorów prezentowanych obiektów w połączeniu z rozmachem królewskiej rezydencji oraz bogactwem otaczającej przyrody zostały wykorzystane do stworzenia niezwykłej, wielowarstwowej opowieści. To wizualna uczta dla miłośników sztuki, interesująca propozycja dla reprezentantów nauk biologicznych, a także wspaniała podróż w głąb egzotycznej dżungli dla najmłodszych. 

Najważniejsze informacje o wystawie:
Termin: 7 maja – 14 sierpnia 2021 r. 
Miejsce: pałac wilanowski 
Dostępność: w godzinach otwarcia pałacu wilanowskiego
NOTATKA PRASOWA

ZDJĘCIA


KONTAKT
e-mail: media[at]muzeum-wilanow.pl
Elżbieta Grygiel, tel. 785 905 714; Marlena Pierepioka, tel. 882 341 110


Wstęp ekip telewizyjnych / dziennikarzy

Jeżeli chcą Państwo nakręcić w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie materiał filmowy bądź zrobić zdjęcia, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków nagrywania/fotografowania.

Dziennikarze realizującą materiał w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie po uprzednim wypełnieniu i zostawieniu osobie wpuszczającej oświadczenia dot. fotografowania i nagrywania (do pobrania poniżej).


INFORMACJA

Informujemy, że na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie:

  1. Zobowiązuje się Państwa do przestrzegania krajowych rozporządzeń dotyczących stanu epidemii COVID-19, w tym zachowaniem odpowiedniej odległości (1,5 m), zapewnienia sobie środków ochrony osobistej: maseczek ochronnych.
  2. W nagraniach nie mogą brać udziału osoby chore na COVID-19, zakażone SARS-CoV-2, przebywające w kwarantannie, zobowiązane do izolacji, manifestujące objawy ze strony układu oddechowego.
  3. Przy wejściu do muzeum bezwzględnie obowiązuje dezynfekcja rąk oraz nakaz zakrywania nosa i ust.
  4. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba manifestująca te objawy nie zostanie wpuszczona do muzeum lub jeśli objawy pojawią się w trakcie trwania nagrania – zostanie zobowiązana do niezwłocznego opuszczenia muzeum.

Organizatorzy wystawy:
Logo Muzeum Pałacu Króla Jana III w WilanowieLogo Międzynarodowego Centrum Kultury w Krakowie


Logo Biblioteka Naukowa PAU i PAN w Krakowie       Logo Instytutu Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN w Krakowie,      Logo Biblioteki Narodowej


Przy wsparciu finansowym:

Logo Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu


Patronat:
Logo Europejskiego Szlaku Ogrodów Historycznych


Patronat medialny:

Logo TVP Kultura    Logo Radia dla Ciebie    Logo Poska TimesLogo Warszawa NaszeMiasto


Partnerzy:

Logo Pro4Media  Logo Multidekor  Logo GreenDesigners      logo KingLED