© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   04.02.2020

Rozpoczęcie głosowania w plebiscycie „Warszawiaki 2019”!

3 lutego 2020 r. wystartowało głosowanie w plebiscycie „Warszawiaki 2019”. Wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Głosujemy m.in. na warszawiaka roku, najlepsze zdjęcie czy wydarzenie. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy. Zachęcamy do oddania głosu na Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w kategorii: muzeum roku.

Na stronie www.warszawiaki.com.pl każdy może oddać swój głos. Znamy 10 finalistów w każdej z 15 kategorii –  propozycje do nominacji były zgłaszane od 15 stycznia. – Nie spodziewałem się aż tak dużej ilości propozycji. Mieszkańcy Warszawy wykazywali się jak zawsze dużą inwencją, zgłoszono znacznie więcej kandydatur niż rok temu – mówi Bartosz Kańtoch, pomysłodawca i inicjator plebiscytu. – Otrzymaliśmy np. kilkadziesiąt zdjęć – dodaje.

Najlepszych w 15 kategoriach poznamy 3 marca 2020 r. podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. – Ponownie naszym partnerem jest Hotel Gołębiewski! Już w styczniu rozdaliśmy vouchery na weekendowe pobyty w wybranym hotelu Gołębiewski. W lutym będzie można wygrać kolejne. Wystarczy przy okazji głosowania wziąć udział w konkursie. Po oddaniu głosu w plebiscycie automatycznie otworzy się formularz konkursowy – zachęca Kańtoch. Głosować można do 29 lutego. Każdy może oddać jeden głos na dobę w każdej z 15 kategorii.


Dodatkowe informacje:
Bartosz Kańtoch
biuro@warszawiaki.com.pl


Warszawiaki 2019