© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   08.02.2021

Villa Intrata | konferencje i seminaria

Królewski Wilanów jest idealnym miejscem do organizacji konferencji, seminariów i szkoleń. Kameralna, stylowo zaaranżowana willa i otaczający ją cichy ogród stanowią harmonijną przestrzeń, w której mogą Państwo zorganizować dowolne spotkanie naukowe.

Dodatkowym atutem jest znajdujący się w sąsiedztwie pałac króla Jana III, w którym również znajdują się sale odpowiednie do organizacji różnorodnych spotkań. Jesteśmy przekonani, że unikatowy klimat zarówno pałacu wilanowskiego, jak i Villi Intraty stworzy niepowtarzalną oprawę dla planowanych przez Państwa wydarzeń.

Dowolne wydarzenie zorganizujemy kompleksowo, dbając o najdrobniejsze szczegóły i uświetniając je staropolskimi smakami. Treść i formę spotkania zaplanujemy wspólnie, uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Uczestnicy konferencji zostaną przywitani przez rekonstruktorów w strojach z epoki, którzy mogą zaprezentować dawną sztukę walki szablą. Istnieje też możliwość zorganizowania spaceru po barokowym pałacu króla Jana III lub ogrodach wilanowskich.