© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   08.02.2021

Villa Intrata | śluby i imprezy okolicznościowe

Charakterystyczny dla baroku splendor sprawiał, że pozornie zwykłe wydarzenia przeradzały się w niebywałe spektakle. Dziś również imprezy okolicznościowe oraz spotkania rodzinne mogą być celebrowane i wydawane w przepięknej, stylowej oprawie. Tak właśnie chcemy je organizować w Villi Intracie.

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca położonego na obrzeżach miasta, z dala od jego zgiełku. W bliskim sąsiedztwie willi – oddalone zaledwie o kilka minut spacerem – znajdują się barokowy pałac króla Jana III wraz z pięknymi ogrodami, a także zabytkowy kościół św. Anny z XVIII wieku, w których można zorganizować ceremonie ślubne. Ta harmonijna przestrzeń pozwala na eleganckie i nietuzinkowe uczczenie rozmaitych okazji.

Dowolną imprezę okolicznościową zorganizujemy kompleksowo, dbając o najdrobniejsze szczegóły i dokładając największych starań, aby czas spędzony w Wilanowie był okazją do odpoczynku w gronie rodzinnym. Treść i formę wydarzenia zaplanujemy wspólnie, uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Całość zaś zostanie uświetniona wyrafinowanym staropolskim smakiem.
Państwa goście zostaną przywitani przez rekonstruktorów w strojach z epoki, którzy mogą zaprezentować dawną sztukę walki szablą albo towarzyszyć im przez całą imprezę, opowiadając barwne i fascynujące staropolskie historie. W tym znakomitym towarzystwie mogą Państwo udać się na spacer do barkowego pałacu króla Jana III lub przepięknych ogrodów wilanowskich. Na specjalne życzenie fasada pałacu może ożyć pod wpływem niezwykłych, trójwymiarowych obrazów łączących światło i dźwięk. Państwa gości możemy obdarować niezwykłą pamiątką – imieniem finezyjnie wykaligrafowanym na papierze czerpanym.