© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   11.04.2023

Warsztaty „Analiza procesów biznesowych muzeum” | 15-16 czerwca

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wraz z partnerami, firmami Tecna oraz Orange, zaprasza do udziału w dwudniowych warsztatach „Analiza procesów biznesowych muzeum”.

Szkolenie, które poprowadzą eksperci z zakresu modelowania i zarządzania procesami w standardzie BPMN 2.0, skierowane jest do osób zarządzających w sferze kultury, w szczególności do kierowników działów kontrolingu, rozwoju, specjalistów odpowiedzialnych za analizę i modelowanie biznesowe instytucji. 

Celem warsztatów jest zaznajomienie uczestników z praktycznym wykorzystaniem metody BPM (Business Process Management) w zarządzaniu procesami w instytucjach kultury.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostanie jedno z dostępnych na rynku narzędzi – kompletny zestaw aplikacji do modelowania, realizacji, analizy i optymalizacji procesów, wdrażany od 2022 roku w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Szkolenie będzie także okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z dotychczasowych wdrożeń.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi  300 zł/os. i obejmuje:

  • dostęp do stanowiska komputerowego,
  • możliwość konsultacji,
  • serwis kawowy i lunch w pierwszym i drugim dniu szkolenia,
  • certyfikat „Analityk procesów biznesowych muzeum”.

Warsztaty przewidziano dla 12 uczestników z maks. 4 instytucji.

Za nami I tura warsztatów, w której uczestniczyli przedstawiciele czterech instytucji kultury z Warszawy, Krakowa i Katowic. 

Zapraszamy do udziału w kolejnej turze, która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca br.
Zgłoszenia należy przesłać na adres: konferencja@muzeum-wilanow.pl do dnia 7 czerwca br.

Kiedy: 15–16 czerwca 2023 
Gdzie: Villa Intrata, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie