© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   15.12.2017

Zespół edukacyjny

Aleksandra Głowacz
***
Pełnomocnik ds. edukacji muzealnej
aglowacz@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 756
(+48) 515 256 439














Małgorzata Ziemińska
***
Programy historyczne dla grup zorganizowanych i programy dla seniorów
mzieminska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 860
(+48) 505 405 506














Marta Poławska
***
Programy przyrodnicze dla grup zorganizowanych
mpolawska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 860
(+48) 505 405 485














Katarzyna Pietrzak
***
Programy historyczne dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi,
rekonstrukcja kaligraficzna
kpietrzak@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 758
(+48) 785 905 738















Janusz Korzeniowski
***
Rekonstrukcja kaligraficzna w Scriptorium Villa Nova
jkorzeniowski@muzeum-wilanow.pl
(+48) 728 287 870















Joanna Zientek
***
Programy rekonstrukcji historycznej
jzientek@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 763















Julia Dobrzańska
***
Programy przyrodnicze dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi
jdobrzańska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 864
(+48) 785 905 732















Nela Kokoszka
***
Programy historyczne i przyrodnicze dla dorosłych
nkokoszka@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 838
(+48) 785 905 730















Piotr Zwierzchowski
***
Rekonstrukcja przyrodnicza
pzwierzchowski@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 865
(+48) 785 504 805















Martyna Przedpolewska
***
Rekonstrukcja historyczna i kulinarna
mprzedpolewska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 888
(+48) 785 905 715















Maciej Nowicki
***
Rekonstrukcja kulinarna
mnowicki@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 888
(+48) 512 998 276















Norbert Sokołowski
***
Rekonstrukcja kulinarna
(+48) 22 5442 888















Marta Walewska
***
Programy dla osób ze specjalnymi potrzebami, dostępność
mwalewska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 759
(+48) 785 905 735















Anna Ruszkowska
***
Teatr Królewski oraz Królewski Teatr Marionetek
aruszkowska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 837














Maria Zielińska
***
Program Wilanów dla młodych talentów, rekonstrukcja ubiorów historycznych
mzielinska@muzeum-wilanow.pl
(+48) 22 5442 757
(+48) 785 905 734















oraz zespół edukatorów i edukatorek muzealnych

czyli ok. 40 historycznych, 20 przyrodniczych oraz 10 rekonstruktorów i rekonstruktorek, którzy z pasją i doświadczeniem prowadzą wilanowskie zajęcia edukacyjne.