UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Praca | wsparcie techniczne | do 19 lutego 2018

Imieniny Króla 2015, fot. J. Dobrzańska (44).JPG

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa) poszukuje osób do wsparcia technicznego działań edukacyjnych i kulturalnych muzeum.

Podstawowe obowiązki:

Wsparcie techniczne działań edukacyjnych i kulturalnych muzeum takich jak: konferencje, koncerty, warsztaty, zajęcia edukacyjne, imprezy plenerowe. Zakres prac: przenoszenie wyposażenia (krzesła, stoły, ekran, nagłośnienie), rozładunek publikacji w paczkach o wadze ok. 20 kg, montaż i demontaż namiotów i pawilonów plenerowych z części o wadze ok. 50 kg, transport i przygotowanie techniczne materiałów edukacyjnych. Harmonogram prac ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem. Praca  w wybrane dni tygodnia, weekendy, w godzinach popołudniowych i nocnych.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • kultura osobista; 
  • dyspozycyjność.

Oczekiwania:

  • rzetelność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na cały rok w wymiarze ok. 30 godzin/miesięcznie;
  • pracę w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV (załącznik w postaci referencji z poprzedniego miejsca pracy będzie dodatkowym atutem).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 19.02.2018 r., drogą elektroniczną na adres: administracja@muzeum-wilanow.pl

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych zgłoszeń kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia 23.02.2018 r.

Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa.  Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji. W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Będą one przetwarzane przez Muzeum na podstawie zgody kandydata, która może być odwołana w każdym czasie. Zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Muzeum w podanych powyżej celach prosimy umieścić w zgłoszeniu.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych na formularzu w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych na formularzu w celu realizacji procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook

Zespół edukacyjny (artykuł)

Aleksandra Głowacz Pełnomocnik ds. edukacji muzealnej*** aglowacz@muzeum-wilanow.pl (+48) 22 5442 756 (+48) 515 256 439 Patrycja Żołędowska Programy historyczne dla grup zorganizowanych, rozwój publiczności*** pzoledowska@muzeum-wilanow.pl (+48) 22 5442 …

top_maly_cunctis.jpg

Historia muzeum (artykuł)

Muzeum wilanowskie jest najstarszym polskim muzeum sztuki. Zostało założone w 1805 roku z inicjatywy ówczesnych właścicieli Aleksandry i Stanisława Kostki Potockich.

banerek_11_palac.png

Historia pałacu (artykuł)

Początkowo w Wilanowie stanął niewielki dwór, przypominający bardziej rezydencje ziemiańskie niż królewskie. Zasadniczą rozbudowę rozpoczęto już w latach 80. XVII wieku.

Ogród włoski na tarasie górnym, fot. W. Holnicki.jpg

Historia parku (artykuł)

W czasach Jana III równolegle do budowy wilanowskiego pałacu trwało zakładanie pięknych ogrodów, folwarku wraz z budynkami gospodarczymi oraz zwierzyńca.